Kierowca kat c+e

Powiatowy Urząd Pracy w Wolsztynie
Kierowca kat c+e
Miejsce pracy: Starkowo
Numer: StPr/24/0205
OBOWIĄZKI:
Doświadczenie wymagane, jazda po kraju
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Starkowo


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wolsztynie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Kierowca samochodu osobowego

Data dodania: dzisiaj

sprawdzanie stanu technicznego samochodu do przewozu osób, przygotowywanie kierowcy i pasażerów do jazdy, dbanieo bezpieczeństwo własne, przewożonych...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Lokalizacja: Poznań

Oferta

Kierowca samochodu osobowego

Data dodania: 2024-04-30

Sprawdzanie stanu technicznego samochodu do przewozu osób, przewóz pasażerów, dbanie o bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów, nienormowany czas pracy, w...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Lokalizacja: Poznań

Oferta

Kierowca samochodu dostawczego

Data dodania: 2024-04-30

Zbieranie zamówień od klientów, rozwóz towaru Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne:

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Kole

Lokalizacja: Koło

Oferta