Kierowca samochodu dostawczego

Powiatowy Urząd Pracy w Kole
Kierowca samochodu dostawczego
Miejsce pracy: Koło
Numer: StPr/24/0286
OBOWIĄZKI:
Zbieranie zamówień od klientów, rozwóz towaru
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Koło


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kole

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Kierowca

Data dodania: wczoraj

Dowożenie autobusów na warsztat, tankowanie autobusów, mycie autobusów. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne Wykształcenie:...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Pile

Lokalizacja: Miasteczko Krajeńskie

Oferta

Kierowca kat. c

Data dodania: 2024-05-14

Transport międzynarodowy towarów. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C Wymagania inne: gotowość do pracy w...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie

Lokalizacja: Wilkowice (pow. leszczyński, gm. Lipno), Wilkowice

Oferta

Kierowca samochodu dostawczego

Data dodania: 2024-05-13

Dostarczanie materiałów budowlanych do klienta Wymagania konieczne: Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne:

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim

Lokalizacja: Lamki

Oferta