Kierowca kat. B

Duża firma z wieloletnim doświadczeniem, dystrybuująca artykuły spożywcze,  zatrudni na stanowisko kierowcy kat. B, do realizacji dostaw do swoich klientów.

Miejsce pracy: Bogucin (pow. poznański, gm. Swarzędz), teren woj. wielkopolskiego

Zadania:
  • realizacja zamówień i dostarczanie towarów na terenie Wielkopolski, włącznie z jego wniesieniem,
  • rzetelne rozliczanie dokumentów dostawy,
  • utrzymanie pojazdu firmowego w dobrym stanie.
Od kandydatów oczekujemy:
  • prawo jazdy kat. B,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • dobra organizacja pracy,
  • uczciwość,
  • sumienność i zaangażowanie,
  • umiejętność pracy z klientem.
Wybranym kandydatom oferujemy:
  • praca w trybie zmianowym (tylko od rana),
  • flota samochodowa w dobrym stanie technicznym, na bieżąco serwisowana i wymieniana,
  • umowa o pracę,
  • wynagrodzenie zawsze na czas,
  • prywatną opiekę lekarską,
  • ubezpieczenie na życie,
  • kartę Multi Sport,
  • wysokie premie świąteczne,
  • wynagrodzenie 6500 - 7000 brutto.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Spółdzielnia Obrotu Towarowego Przemysłu Mleczarskiego, 15-959 Białystok, ul. Handlowa 4;

2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - inspektor@sot.pl;

3) podane dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.;

4) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 7 dni od zakończenia rekrutacji;

5) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, prawo do przenoszenia danych, prawo do usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie;

6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego;

7) podanie danych osobowych w zakresie wymaganym Kodeksem Pracy jest obligatoryjne, w pozostałym zakresie jest dobrowolne;

8) Pani/Pana dane nie będą profilowane.