Kelner/kelnerka

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrzeszowie
Miejsce pracy: Kobyla Góra
Numer: StPr/24/0384
OBOWIĄZKI:
obsługa klienta
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

komunikatywność, miła aparycja, dyspozycyjność

Miejsce pracy:

Kobyla Góra

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrzeszowie

Podobne ogłoszenia:

Kelnerka

Data dodania: 2024-09-18

Obsługa gości na restauracji Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Kole

Lokalizacja: Kościelec (pow. kolski, gm. Kościelec), Kościelec

Data dodania: 2024-09-17

obsługa klienta Wymagania inne: komunikatywność, miła aparycja, dyspozycyjność

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrzeszowie

Lokalizacja: Kobyla Góra

Oferta

Kelnerka

Data dodania: 2024-09-15