Powiatowy Urząd Pracy w Kole
Kelnerka
Miejsce pracy: Kościelec (pow. kolski, gm. Kościelec), Kościelec
Numer: StPr/24/0487
OBOWIĄZKI:
Obsługa gości na restauracji
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kościelec


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 150 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kole

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Kelner/kelnerka

Data dodania: 2024-09-17

obsługa klienta Wymagania inne: komunikatywność, miła aparycja, dyspozycyjność

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrzeszowie

Lokalizacja: Kobyla Góra

Oferta

Kelnerka

Data dodania: 2024-09-15

Obsługa gości na restauracji Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Kole

Lokalizacja: Kościelec (pow. kolski, gm. Kościelec), Kościelec

Oferta

Kelnerka

Data dodania: 2024-09-09

Obsługa gości na restauracji Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Kole

Lokalizacja: Kościelec (pow. kolski, gm. Kościelec), Kościelec

Oferta