Powiatowy Urząd Pracy w Śremie
Inspektor
Miejsce pracy: Śrem
Numer: StPr/24/0467
OBOWIĄZKI:
Inspektor - szczegółowe informacje dotyczące oferty pracy na stanowsiko Inspektora w Placówce Terenowej KRUS w Śremie dostępne są na stronie internetowej www.gov.pl/krus w zakładce Praca w KRUS, nr ogłoszenia BIP 1200-OP.11020.2024, wymagane dokumenty należy przesłać pocztą lub złożyć osobiście w Oddziale Regionalnym KRUS w Poznaniu (dokumenty przesłane drogą elektroniczną nie będą uwzględniane)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

staż 2 lata przy średnim wykształceniu, przy wyższym wykształceniu staż nie jst wymagany, umiejętność obsługi aplikacji i urządzeń biurowych, sporządzania pism, notatek, praca w zespole, praca pod presją czasu

Miejsce pracy:

Śrem

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Śremie