Graficzka komputerowa

Powiatowy Urząd Pracy w Kępnie
Miejsce pracy: Bralin
Numer: StPr/24/0363
OBOWIĄZKI:
Opracowanie elementów wizualnych, wykonywanie zdjęć.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Projektant grafiki

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Bralin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kępnie

Podobne ogłoszenia:

Grafik

Data dodania: 2024-09-12

obsługa i projektowanie grafik komputerowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wykształcenie: średnie zawodowe Wymagania...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Gnieźnie

Lokalizacja: Dalki

Data dodania: 2024-08-31

Opracowanie elementów wizualnych, wykonywanie zdjęć. Wymagania konieczne: Zawód: Projektant grafiki Wymagania inne:

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Kępnie

Lokalizacja: Bralin

Oferta

Grafik komputerowy

Data dodania: 2024-08-26

Wymagania: wykształcenie średnie ogólnokształcące, 3 lata doświadczenia, znajomość programów graficznych, b. dobra znajomość j. tureckiego -...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Krotoszynie

Lokalizacja: Zduny