Główny księgowy / Główna księgowa

Famag Sp. z o.o. - jesteśmy wiodącym producentem opakowań dla branży owocowo-warzywnej i przemysłu o zasięgu międzynarodowym. Tworzymy najwyższej jakości rozwiązania dopasowane do potrzeb naszych partnerów. Pracujemy z pasją i podejmujemy wyzwania, by zadowolić najbardziej wymagających klientów.

Jeśli chcesz być częścią zespołu, który tworzy opakowania przyszłości, aplikuj do nas!

Miejsce pracy: Poniec
Oferujemy:
  • zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i motywujący system premiowania,
  • wsparcie całego zespołu FAMAG, który chętnie odpowie na każde Twoje pytanie,
  • interesującą pracę z ludźmi, dla których jest ona pasją,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia, dzięki czemu zwiększysz swój potencjał,
  • grupowe ubezpieczenie na życie, ponieważ troszczymy się o tych, którzy z nami pracują,
  • udział w szkoleniach i spotkaniach integracyjnych pozwalających lepiej nam się poznać.
  • praca w systemie hybrydowym.
Twoje zadania:
  • bieżące prowadzenie pełnej księgowości spółki zgodnie z przepisami rachunkowymi i podatkowymi,
  • sporządzanie okresowych sprawozdań finansowych oraz raportów statystycznych,
  • sporządzanie i odpowiedzialność za prawidłowe sporządzenie deklaracji podatkowych spółki do Urzędów Skarbowych,
  • sporządzanie miesięcznych raportów wyników dla Zarządu i banku,
  • analiza finansowa kondycji firmy,
  • odpowiedzialność za obieg dokumentów księgowych,
  • obsługa finansowa dotacji,
  • współpraca z bankami, firmami ubezpieczeniowymi, leasingowymi w zakresie pozyskiwania i obsługi źródeł finansowania,
  • bieżąca analiza i uzgadnianie kont księgowych,
  • monitorowanie należności i nieuregulowanych płatności klientów oraz bieżący kontakt z klientami w celu wyjaśnienia i uregulowania należności,
  • obsługa audytów finansowych,
  • weryfikacja limitów kredytowych na kartotekach kontrahentów i ich kształtowanie,
  • bieżąca współpraca z doradcami (podatkowymi i innymi).
Nasze oczekiwania:
  • minimum 5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie wyższe (ekonomiczne, finansowe),
  • bardzo dobra znajomość regulacji prawnych i podatkowych oraz zagadnień księgowych,
  • wysokie zdolności analityczne, rzetelność, systematyczność, terminowość,
  • znajomość MS Excel i Comarch,
  • samodzielność, kreatywność, zaangażowanie,
  • wysoka motywacja do pracy, pro aktywność.