Powiatowy Urząd Pracy w Gnieźnie
Fryzjer
Miejsce pracy: Pobiedziska
Numer: StPr/24/0772
OBOWIĄZKI:
- strzyżenie damskie i męskie- koloryzacja, trwała ondulacja- nowoczesne techniki pracy, pielęgnacja włosow- fryzury okolicznościowe np ślubne- staż realizowany będzie w Pobiedziskach
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Fryzjer*
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Pobiedziska


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gnieźnie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Fryzjer / Fryzjerka

Data dodania: wczoraj

Opis stanowiska Wykonywanie strzyżeń damskich oraz męskich Koloryzacja i dekoloryzacja włosów Modelowanie włosów Wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych...

Pracodawca: Super-Pharm

Lokalizacja: Poznań, Stary Browar

Oferta

Fryzjer

Data dodania: 2024-09-15

utrzymanie porządku na stanowisku pracy,sterylizacja narzędzi,przygotowanie farb,strzyżenie i farbowanie włosów,modelowanie włosów, Wymagania konieczne:...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie

Lokalizacja: Leszno

Oferta

Fryzjer męski (barber)

Data dodania: 2024-09-14

wg. załacznika Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: fryzjer Wymagania inne:

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Złotowie

Lokalizacja: Jastrowie

Oferta