Elektromechanik

Powiatowy Urząd Pracy w Gnieźnie
Miejsce pracy: Gniezno
Numer: StPr/24/0691
OBOWIĄZKI:
usuwanie awarii i usterek maszyn, urządzeń i oprzyrządowania, prowadzenie działalności zapobiegawczo - konserwacyjnej dla zapobiegania awariom i przestojom urzadzeń, prowadzenie zgłoszeń do serwisu usterek i awarii maszyn i urządzeń, bieżąca współpraca ze służbą technologiczną zakładu oraz z firmami zewnętrznymi i serwisem przy remoncie urządzeń
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: Dozór nad eksploatacją sieci elektrycznego oświetlenia ulicznego;

Wymagania inne:

mile widziana podstawowa znajomość sterowników SIMATIC S7

Miejsce pracy:

Gniezno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 7 500 do 8 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gnieźnie