Elektromechanik pojazdów samochodowych/mechanik pojazdów samochodowych

Powiatowy Urząd Pracy w Gnieźnie
Elektromechanik pojazdów samochodowych/mechanik pojazdów samochodowych
Miejsce pracy: Jankówko
Numer: StPr/24/0582
OBOWIĄZKI:
samodzielny mechanik lub elektromechanik pojazdów samochodowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne, kierunek: mechanik lub elektromechanik pojazdów samochodowych


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Jankówko


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gnieźnie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Elektromechanik pojazdów samochodowych/mechanik pojazdów samochodowych

Data dodania: wczoraj

samodzielny mechanik lub elektromechanik pojazdów samochodowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne, kierunek: mechanik lub...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Gnieźnie

Lokalizacja: Jankówko

Oferta

Elektromechanik Samochodowy

Data dodania: 2024-09-16

Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy: Wykonywanie diagnostyki i napraw układów elektrycznych pojazdów zgodnie z...

Pracodawca: EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.

Lokalizacja: Komorniki, ul. Ks. Piotra Wawrzyniaka 3

Oferta

Elektromechanik

Data dodania: 2024-09-01

usuwanie awarii i usterek maszyn, urządzeń i oprzyrządowania, prowadzenie działalności zapobiegawczo - konserwacyjnej dla zapobiegania awariom i...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Gnieźnie

Lokalizacja: Gniezno

Oferta