Dyrektor sprzedaży

Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach
Miejsce pracy: Bytyń
Numer: StPr/24/0713
OBOWIĄZKI:
- tworzenie planów i kontrolowanie działań operacyjnych dla działu sprzedaży,- współpracowanie z zarządem firmy oraz innymi działami produkcji, marketingu itp.,- wykonywanie zadań i czynności zleconych przez główną siedzibę z Korei,- prowadzenie współpracy z główną siedzibą,
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: wymagane doświadczenie zawodowe 7 lat

Wymagania inne:

- wymagana umiejętność obsługi Programu ERP,

Miejsce pracy:

Bytyń

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 12 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach