Dyrektor generalny

Powiatowy Urząd Pracy w Krotoszynie
Miejsce pracy: Krotoszyn
Numer: StPr/24/0872
OBOWIĄZKI:
wykształcenie średnie ogólnokształcące, doświadczenie zawodowe bez znaczenia, znajomość języka tureckiego na poziomie C2.Zakres obowiązków:-zarządzanie całością działalności gospodarczej;-zapewnienie funkcjonowania i ciągłości pracy przedsiębiorstwa;-planowanie, doprecyzowanie strategii rozwoju przedsiębiorstwa, nadzorowanie i monitorowanie działań operacyjnych wszystkich działów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: turecki, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Krotoszyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 7 633 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Krotoszynie