Dyrektor do spraw administracyjnych

Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach
Miejsce pracy: Bytyń
Numer: StPr/24/0714
OBOWIĄZKI:
- przygotowywanie planów działania i planów finansowych,- nadzorowanie i koordynowanie działań operacyjnych,- wykonywanie zadań i czynności zleconych przez główną siedzibę z Korei,
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia: znajomość programu MS Office
Uprawnienia: wymagane doświadczenie zawodowe 10 lat na stanowisku dyrektor do spraw administracji

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Bytyń

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 12 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach