Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim
Cukiernik
Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski
Numer: StPr/24/0653
OBOWIĄZKI:
- przeszkolenie BHP i ppoż,- zapoznanie z całokształtem funkcjonowania przedsiębiorstwa/instytucji,- zapoznanie sie z produktami bezglutenowymi uzywanymi do produkcji ciast i deserów,- wykonywanie ciast i deserów wyłacznie bez cukru i bez gluteny,- dbanie o jakość wykonywanych produktów pod katem technologicznym,- zapobieganie powstawaniu wad jakości przy produkcji,- utrzymywanie porządku i czystości na stanowiskach pracy oraz przestrzeganie zasad BHP i ppoż,- regulowanie maszyn i urządzeń w zakresie utrzymania właściwych parametrów technologicznych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe, kierunek: cukiernik
Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: cukiernik

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Ostrów Wielkopolski

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim