Cukiernik / sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Koninie
Cukiernik / sprzedawca
Miejsce pracy: Konin
Numer: StPr/24/0019
OBOWIĄZKI:
Przygotowywanie ciast i innych wyrobów cukierniczych do sprzedaży, obsługa klientów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Sprzedawca*
Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

POWER V osoba do 30 r.ż. (osoba do 25 r.ż. w ciągu 4 m-cy od rejestracji)

Miejsce pracy:

Konin


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koninie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Cukiernik - możliwość przyuczenia do zawodu

Data dodania: 2024-05-14

- wykonywanie czynności produkcyjno-technologicznych związanych z wypiekiem ciast o różnych gramaturach i kształtach - przygotowywanie surowców do ciast,...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy we Wrześni

Lokalizacja: Bierzglinek

Oferta

Cukiernik

Data dodania: 2024-05-14

- przeszkolenie BHP i ppoż,- zapoznanie z całokształtem funkcjonowania przedsiębiorstwa/instytucji,- zapoznanie sie z produktami bezglutenowymi uzywanymi...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim

Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Oferta

Cukiernik - możliwość przyuczenia do zawodu

Data dodania: 2024-04-24

- wykonywanie czynności produkcyjno-technologicznych związanych z wypiekiem ciast o różnych gramaturach i kształtach - przygotowywanie surowców do ciast,...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy we Wrześni

Lokalizacja: Bierzglinek

Oferta