Asystent nauczyciela w szkole

Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Wielkopolskiej
Miejsce pracy: Sulęcinek
Numer: StPr/24/0503
OBOWIĄZKI:
uczestniczenie w zajęciach; pomoc nauczycielowi w prowadzeniu zajeć z okreslonym uczniem; pomoc nauczycielowi w prowadzeniu zajeć pozalekcyjnych; wspieranie ucznia podczas zajęć, przywoływanie uwagi; sprawowanie opieki nad uczniem podczas przerw; pomoc uczniowi w funkcjonowaniu w grupie rówieśniczej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

predyspozycje do pracy z uczniem o specjalnych potrzebach edukacyjnych

Miejsce pracy:

Sulęcinek

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Wielkopolskiej