Asystent nauczyciela przedszkola

Powiatowy Urząd Pracy w Czarnkowie
Miejsce pracy: Drawsko
Numer: StPr/24/0479
OBOWIĄZKI:
wg. programu stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Drawsko

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Czarnkowie

Podobne ogłoszenia:

Opiekun anglojęzyczny w żłobku

Data dodania: dzisiaj

zapewnienie opieki i bezpieczeństwa dzieci, zaspokajanie potrzeb dzieci i ich usamodzielnianie, podstawy nauki języka angielskiego Wymagania konieczne:...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Lokalizacja: Poznań

Data dodania: 2024-09-13

pomoc nauczycielowi w organizowaniu i prowadzeniu pracy opiekuńczo-wychowawczych Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrzeszowie

Lokalizacja: Kaliszkowice Kaliskie

Oferta

Młodszy opiekun w żłobku

Data dodania: 2024-09-12

Organiwoanie prac zgodnie z rozkłademdla dzieci przebywających w placówce. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne:...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Turku

Lokalizacja: Kawęczyn (pow. turecki, gm. Kawęczyn), Kawęczyn