Archiwista

Powiatowy Urząd Pracy w Pile
Archiwista
Miejsce pracy: Piła
Numer: StPr/24/0921
OBOWIĄZKI:
porządkowanie dokumentów, organizowanie stanowiska pracy zgodnie z zasadami etyki zawodowej i BHP, obsługa poczty wychodzącej i przychodzącej, obsługiwanie urządzeń biurowych, spisywanie dokumentacji osobowo - płacowej, spisywanie jednostek archiwalnych wg wytycznych obowiązujących w archiwach, prace archiwalne związane z brakowaniem dokumentacji, prace związane z porządkowaniem, przechowywaniem, zabezpieczeniem i udostępnieniem materiałów archiwalnych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Piła

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pile