Analityk laboratoryjny/laboratory analyst

Powiatowy Urząd Pracy w Śremie
Miejsce pracy: Śrem
Numer: StPr/24/0452
OBOWIĄZKI:
przeglądanie i podsumowywanie danych testowych, pomoc w przygotowaniu i rewizji SOP, organizacja szkoleń dla nowych pracowników, podejmowanie działań niezbędnych do testowania jakości w ramach kontroli jakości, wykonywanie analiz jakości surowców, półproduktów i wyrobów gotowych pod kątem zgodności z wymaganiami jakościowymi, przygotowywanie odczynników chemicznych, wykonywanie analiz chemicznych, wydawania produktu do użytku, identyfikowanie, zgłaszanie zaobserwowanych niezgodności, prowadzenie ewidencji dokumentacji laboratoryjnej, produkcyjnej, systemowej, uczestnictwo w audytach, promowanie bezpiecznego i czystego środowiska pracy, raporty dla zarządu chińskiego, kontakt ze swoim działem w centrali (w Chinach)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Język: chiński, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

[Inne] : Doświadczenie zawodowe 1 rok dotyczy doświadczenia na podobnym stanowisku (najlepiej w zakładzie chemicznym)

Miejsce pracy:

Śrem

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Śremie