Robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Czarnkowie
Miejsce pracy: Trzcianka
Numer: StPr/24/0255
OBOWIĄZKI:
prace porząkowe
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Trzcianka

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 580 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Czarnkowie

Podobne ogłoszenia:

Sortowacz butelek szklanych

Data dodania: wczoraj

praca przy produkcji granulatów szklanych, dbanie o porządek w miejscu pracy, dotyczy wykonywania prac na placu Wymagania inne: otwartość, umiejętność...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Śremie

Lokalizacja: Niesłabin

Oferta

Zbieracz/ka pieczarek

- zrywanie pieczarek- pakowanie i klasyfikacja Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: Mile widziane doświadczenie...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Wielkopolskim

Lokalizacja: Jabłonna (pow. grodziski, gm. Rakoniewice), Jabłonna

CZYNNOŚCI POMOCNICZE I USŁUGOWE W STOSUNKU DO INNYCH STANOWISK W ZAKŁADZIE PRACY Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Jarocinie

Lokalizacja: Golina