Sortowacz butelek szklanych

Powiatowy Urząd Pracy w Śremie
Miejsce pracy: Niesłabin
Numer: StPr/24/0081
OBOWIĄZKI:
praca przy produkcji granulatów szklanych, dbanie o porządek w miejscu pracy, dotyczy wykonywania prac na placu
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

otwartość, umiejętność analitycznego myślenia, nastawienie na poszukiwanie rozwiązań i wykazywanie się własną inicjatywą w ich kreowaniu, sumienność i odpowiedzialność, efektywne zarządzanie czasem i powierzonymi zadaniami,

Miejsce pracy:

Niesłabin

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Śremie