Pracownik fizyczny - monter bram i ogrodzeń

Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Wielkopolskiej
Pracownik fizyczny - monter bram i ogrodzeń
Miejsce pracy: Szrapki
Numer: StPr/24/0160
OBOWIĄZKI:
kopanie dołów, fundamentów;mieszanie betonu;montaż ogodzeń
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

sprawność fizyczna i manualna

Miejsce pracy:

Szrapki


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Wielkopolskiej

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Robotnik gospodarczy

Data dodania: wczoraj

sprzątanie powierzchni magazynowych , dbanie o ład i porządek Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Gnieźnie

Lokalizacja: Gniezno

Oferta

Pracownik gospodarczy

Data dodania: wczoraj

Pracownik gospodarczy Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Kościanie

Lokalizacja: Kościan

Oferta

Pracownik pralni chemicznej

Data dodania: wczoraj

przyjmowanie, znakowanie i klasyfikowanie brudnego asortymentu do prania tekstyliów; dobieranie technologii czyszczenia tekstyliów; obsługiwanie agregatów,...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Lokalizacja: Poznań

Oferta