Powiatowy Urząd Pracy w Czarnkowie
Stolarz
Miejsce pracy: Huta
Numer: StPr/24/0291
OBOWIĄZKI:
stolarz meblowy
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Huta

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Czarnkowie

Podobne ogłoszenia:

Pomocnik stolarza

Data dodania: wczoraj

pomoc w składaniu mebli, wykonywanie podstawowych czynności stolarskich Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Gnieźnie

Lokalizacja: Mierzewo

Oferta

Stolarz

Data dodania: 2024-05-19

- prace stolarskie,- przygotowywanie elementów drewnianych dla klienta, - obróbka desek, Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie

Lokalizacja: Świerczyna

Oferta

Stolarz-montażysta

Data dodania: 2024-05-16

zgodny z charakterystyką pracy Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: możliwość przyuczenia

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Pleszewie

Lokalizacja: Dobrzyca