Pomocnik magazyniera

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Pomocnik magazyniera
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/24/1138
OBOWIĄZKI:
pakowanie, rozkładanie sprzętu. Praca wymaga wysiłku fizycznego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: doświadczenie mile widziane


Wymagania inne:

Umiejętność biegłego liczenia. Mile widziane: sumienność, punktualnośc, czystość.

Miejsce pracy:

Poznań


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 5 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Magazynier-logistyk

Data dodania: wczoraj

Nauka: obsługa programu firm transportowych,- jak prowadzić dokumentację magazynową i kurierską w szczególności wprowadzania zleceń transportu towaru...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Koninie

Lokalizacja: Konin

Oferta

Magazynier

Data dodania: wczoraj

- przeszkolenie BHP i ppoż;- zapoznanie z całokształtem funkcjonowania przedsiębiorstwa/instytucji;- przyjmowanie towarw do magazynu;- wydawanie towarów z...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim

Lokalizacja: Odolanów

Oferta

Magazynier - operator wózka widłowego

Data dodania: wczoraj

Obsługa wózka widłowego.Rozładowywanie i załadowywanie transportów paczek na samochody dostawcze Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie

Lokalizacja: Leszno

Oferta