Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim
Magazynier
Miejsce pracy: Odolanów
Numer: StPr/24/0659
OBOWIĄZKI:
- przeszkolenie BHP i ppoż;- zapoznanie z całokształtem funkcjonowania przedsiębiorstwa/instytucji;- przyjmowanie towarw do magazynu;- wydawanie towarów z magazynu; -prawidłowe oznakowanie składowanych towarów; czynny udział w inwentaryzacjach;- uczestnictwao w czynnościachreklamacyjnych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Odolanów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim