Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Leszno
Numer: StPr/24/0287
OBOWIĄZKI:
przygotowanie posiłków,sprzątanie stanowiska pracy,obsługa gości restauracyjnych,wstępna obróbka mięsa,zmywanie naczyń,dbanie o porządek na sali restauracyjnej,obsługa kuchennego sprzętu,szykowanie produktów do wysyłek.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Leszno


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Zmywacz naczyń

Data dodania: wczoraj

Zmywanie naczyń, garnków, boxów oraz dbanie o czystość pomieszczeń kuchennych Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: KSIĄŻECZKA...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Lokalizacja: Poznań

Oferta

Pomoc kuchenna

Data dodania: 2024-04-30

Mycie, obieranie , czyszczenie, rozdrabnianie krojenie warzyw , owoców, mięsa iowoców morza. Pomoc w porcjowaniu i wydawaniu posiłków. Mycie brudnych...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Lokalizacja: Poznań

Oferta

Pomoc kuchenna

Data dodania: 2024-04-30

wg. załacznika Wymagania konieczne: Wykształcenie: gimnazjalne Wymagania inne:

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Złotowie

Lokalizacja: Stawnica

Oferta