Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Złotowie
Miejsce pracy: Stawnica
Numer: StPr/24/0244
OBOWIĄZKI:
wg. załacznika
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: gimnazjalne

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Stawnica

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Złotowie

Data dodania: 2024-05-14

Pomoc kuchenna Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Kościanie

Lokalizacja: Nowa Wieś (pow. szamotulski, gm. Wronki), Nowa Wieś

Data dodania: 2024-05-13

Według załącznika Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne, kierunek: gastronomiczne mile widziane Wymagania inne:

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Złotowie

Lokalizacja: Kujanki

Data dodania: 2024-05-11

- Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych Uprawnienia:...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Obornikach

Lokalizacja: Rogoźno