Powiatowy Urząd Pracy w Pile
Pizzer
Miejsce pracy: Osiek nad Notecią
Numer: StPr/24/0419
OBOWIĄZKI:
nauka robienia ciasta, kulkowanie ciasta, rozkręcanie ciasta, wypiekanie pizzy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Osiek nad Notecią


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pile

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Kucharz

Data dodania: wczoraj

organizacja miejsca pracy, obróbka wstępna warzyw, przygotowywanie potraw typu fast-food, pomoc przy produkcji pizzy, porcjowanie, dekorowanie oraz wydawanie...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Pile

Lokalizacja: Wyrzysk

Oferta

Kucharz

Data dodania: wczoraj

pomoc w tworzeniu menu, przygotowywanie potraw, wydawanie potraw, prowadzenie magazynu i rozliczanie zamówień Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Gnieźnie

Lokalizacja: Gniezno

Oferta

Kucharz

Data dodania: wczoraj

- Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: Umiejętność przygotowania potraw Uprawnienia: Umiejętność pracy w zespole...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Obornikach

Lokalizacja: Bogdanowo

Oferta