Powiatowy Urząd Pracy w Pile
Kucharz
Miejsce pracy: Wyrzysk
Numer: StPr/24/0457
OBOWIĄZKI:
organizacja miejsca pracy, obróbka wstępna warzyw, przygotowywanie potraw typu fast-food, pomoc przy produkcji pizzy, porcjowanie, dekorowanie oraz wydawanie potraw, obsługa urządzeń gastronomicznych, dbanie o porządek na stanowisku pracy, przestrzeganie zasad BHP.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Wyrzysk


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pile

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Kucharz

Data dodania: 2024-05-03

przygotowywanie i wydawanie posiłków, przygotowywanie pólproduktów do produkcji, obsługa kasy fiskalnej Wymagania inne:

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Gnieźnie

Lokalizacja: Gniezno

Oferta

Kucharz

Data dodania: 2024-04-30

- Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: Umiejętność przygotowania potraw Uprawnienia: Umiejętność pracy w zespole...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Obornikach

Lokalizacja: Bogdanowo

Oferta

Kucharz

Data dodania: 2024-04-28

pomoc w tworzeniu menu, przygotowywanie potraw, wydawanie potraw, prowadzenie magazynu i rozliczanie zamówień Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Gnieźnie

Lokalizacja: Gniezno

Oferta