Masażystka balijska

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Miejsce pracy: Rokietnica
Numer: StPr/24/1335
OBOWIĄZKI:
wykonywanie masażu balijskiego, tajskiego, refleksologia, masaż gorącymi kamieniami, masaż liftingujący, peeling ciała, shiatsu masaż, aromaterapia, lomi-lomi masaż; prezentacja zwyczajów, kultury indonezyjskiej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Język: indonezyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: certyfikat - kwalififikacje w zakresie wykonywaniua masażu odchudzającego z elementami modellingu
Uprawnienia: Kurs masażu: ajurwedyjski, tajski, lomi-lomi, drenaż limfatyczny, chiński Tui-Na, Hamman turecki
Uprawnienia: CERTYFIKAT: MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI

Wymagania inne:

umiejętności: masaż balijski, refleksologia

Miejsce pracy:

Rokietnica

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu