Biomasażysta

Powiatowy Urząd Pracy w Słupcy
Miejsce pracy: Powidz
Numer: StPr/24/0269
OBOWIĄZKI:
Odpowiedni dobór masaży do potrzeb, dbanie o czystość miejsca pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: wysoka kultura osobista
Uprawnienia: komunikatywność (wymagany staż - lata: 1)

Wymagania inne:

Udokumentowany 1 rok doświadczenia na stanowisku Terapeuta SPA lub masażystka balijska w międzynarodowym hotelu

Miejsce pracy:

Powidz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Słupcy