Powiatowy Urząd Pracy w Śremie
Kucharz
Miejsce pracy: Śrem
Numer: StPr/24/0201
OBOWIĄZKI:
Przygotowywanie potraw
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie gastronomiczne

Miejsce pracy:

Śrem


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Śremie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Kucharz

Data dodania: wczoraj

przygotowywanie i wydawanie posiłków, przygotowywanie pólproduktów do produkcji, obsługa kasy fiskalnej Wymagania inne:

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Gnieźnie

Lokalizacja: Gniezno

Oferta

Kucharz

Data dodania: wczoraj

- Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: Umiejętność przygotowania potraw Uprawnienia: Umiejętność pracy w zespole...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Obornikach

Lokalizacja: Bogdanowo

Oferta

Kucharz

Data dodania: 2024-04-28

organizacja miejsca pracy, obróbka wstępna warzyw, przygotowywanie potraw typu fast-food, pomoc przy produkcji pizzy, porcjowanie, dekorowanie oraz wydawanie...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Pile

Lokalizacja: Wyrzysk

Oferta