Fizjoterapeuta

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim
Fizjoterapeuta
Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski
Numer: StPr/24/0574
OBOWIĄZKI:
Fizjoterapeuta
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: praca socjalna lub netodyka/socjolog, pedagogika socjalna,


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Ostrów Wielkopolski


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Fizjoterapeuta / Fizjoterapeutka

Data dodania: 2024-05-10

Najlepszy kandydat to taki, który: ukończył studia magisterskie i posiada uprawnienia do wykonywania zawodu Fizjoterapeuty, posiada 3-letnie doświadczenie...

Pracodawca: Medicover Sp. z o.o.

Lokalizacja: Jasin, ul. Poznańska 16

Oferta

Fizjoterapeuta

Data dodania: 2024-05-09

prowadzenie zajęć wg ustalonego planu,obsługa sprzętu rehabilitacyjnego,organizacja grupowych zajęć - ćwiczenia,prowadzenie dokumentacji wykonywanych...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie

Lokalizacja: Osieczna

Oferta

Fizjoterapeuta / Fizjoterapeutka

Data dodania: 2024-04-18

Do głównych zadań należeć będą: prowadzenie terapii indywidualnej z Pacjentem informowanie Pacjentów o postępach w procesie rehabilitacji indywidualne...

Pracodawca: Rehasport

Lokalizacja: Poznań, Stadion Miejski, ul. Bułgarska 17

Oferta