Fizjoterapeuta / Fizjoterapeutka

Fizjoterapeuta / Fizjoterapeutka
Miejsce pracy: Jasin, ul. Poznańska 16
Najlepszy kandydat to taki, który:
  • ukończył studia magisterskie i posiada uprawnienia do wykonywania zawodu Fizjoterapeuty,
  • posiada 3-letnie doświadczenie w pracy z pacjentem– w prowadzeniu terapii manualnej i kinezyterapii,
  • ukończył kursy z zakresu terapii manualnej (kurs Kaltenborn-Evjenth, Cyriax, Briana Mulligana, Maitland)​
  • jest otwarty do pracy z dziećmi od 3 roku życia,
  • zna język angielski - mile widziane.
Będziesz odpowiedzialny/a za:
  • wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych (terapia manualna, kinezyterapia),
  • przeprowadzanie instruktażu zaproponowanych ćwiczeń,
  • indywidualne podejście do każdego pacjenta z uwzględnieniem jego potrzeb,
  • prowadzenie dokumentacji medycznej według obowiązujących przepisów.
Jak będzie wyglądać nasza współpraca?
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub kontrakt gospodarczy na część etatu,
  • dobra atmosfera, wsparcie i sprawna organizacja pracy,
  • dobrze wyposażone stanowisko pracy (wysokiej jakości sprzęt medyczny i nowoczesne gabinety).

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Fizjoterapeuta

Data dodania: 2024-04-26

Fizjoterapeuta Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: praca socjalna lub netodyka/socjolog, pedagogika socjalna, Wymagania...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim

Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Oferta

Fizjoterapeuta / Fizjoterapeutka

Data dodania: 2024-04-18

Do głównych zadań należeć będą: prowadzenie terapii indywidualnej z Pacjentem informowanie Pacjentów o postępach w procesie rehabilitacji indywidualne...

Pracodawca: Rehasport

Lokalizacja: Poznań, Stadion Miejski, ul. Bułgarska 17

Oferta

Fizjoterapeuta

Data dodania: 2024-04-16

Kluczowe obowiązki: Przeprowadzanie oceny stanu pacjenta Tworzenie i realizacja planów terapeutycznych Przeprowadzanie zabiegów fizjoterapeutycznych...

Pracodawca: Praca.pl Sp. z o.o.

Lokalizacja: Poznań

Oferta