Wewnętrzny konsultant ds. usługi inteligentnej automatyzacji

Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Tomyślu
Miejsce pracy: Nowy Tomyśl
Numer: StPr/24/0442
OBOWIĄZKI:
Wspieranie w czynnościach operacyjnych, administracyjnych oraz treningowych w zakresie usług jednostki „Smart Automation Service”Pomoc w wdrażaniu technik takich jak RPA i programowaniu za pomocą narzędzia UiPath. Poznawanie oraz rozwój procesów pod kątem potencjalnej automatyzacji.Programowanie w „UIPath Studio” celem rozwoju, modyfikacji a także utrzymania na wysokim poziomie skryptów RPA oraz wsparcie automatyzacji za pomocą innych technik.Programowanie za pomocą wszelkiego rodzaju narzędzi używanych do automatyzacji procesów w zespole.Tworzenie automatycznie generujących się raportów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Inżynier automatyki i robotyki (wymagany staż - lata: 5)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: białoruski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: komunikatywność
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole

Wymagania inne:

Znajomość programowania, umiejętności analityczne.

Miejsce pracy:

Nowy Tomyśl

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 13 350 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Tomyślu