Terapeuta masażysta

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Miejsce pracy: Luboń
Numer: StPr/24/3019
OBOWIĄZKI:
Przygotowanie gabinetu zgodnie z wymogami i przepisami BHP, sanitarnoepidemiologicznymi, ochrony przeciwpożarowej, ochrony środowiska; wykonywanie masażu orientalnego, w tym m.in.: określanie wskazań, przeciwwskazań i przestrzeganie zasad wykonywania poszczególnych rodzajów masażu; wykonywaniemasaży: tajskiego, balijskiego, z gorącymi kamieniami, refleksologia stóp, masaż głowy i twarzy; obserwacja i ocena reakcji pacjenta na stosowane zabiegi oraz modyfikowanie technik masażu. Znajomość języka angielskiego wymagana w celu porozumiewania się z współpracownikami i klientami z zagranicy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: kurs masażu
Uprawnienia: doświadczenie zawodowe (wymagany staż - lata: 1, miesiące: 6)

Wymagania inne:

wymagany certyfikat ukończenia kursu tradycyjnej szkoły masażu tajskiego

Miejsce pracy:

Luboń

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 30,8 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu