Technik farmacji w aptece

Powiatowy Urząd Pracy w Gnieźnie
Miejsce pracy: Gniezno
Numer: StPr/24/0688
OBOWIĄZKI:
- obsługa pacjenta- przyjmowanie i rozkładanie i zamawianie towaru- realizacja recept pacjentów w aptece- praca w recepturze- dokonywanie zwrotów towarów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: pomaturalne/policealne
Uprawnienia: OBSŁUGA KOMPUTERA

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : umiejętności interpersonalne np: komunikatywność, praca w zespole, budowanie relacji z pacjentami, elastyczność, prawo jazdy kat B, chęci do nauki[Umiejętność 1] : znajomość ms office, Ks-Apteka, znajomość receptury

Miejsce pracy:

Gniezno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gnieźnie