Stylistka paznokci

Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie
Stylistka paznokci
Miejsce pracy: Leszno
Numer: StPr/24/0715
OBOWIĄZKI:
dezynfekcja, sterylizacja i dbanie o narzędzia,manicure klasyczny i hybrydowy,przedłużanie i zdobienie paznokci,zabiegi pielęgnacyjne, masaże dłoni,
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne


Wymagania inne:

kurs stylizacji paznokci

Miejsce pracy:

Leszno


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Kosmetyczka

Data dodania: wczoraj

obsługa klienta Wymagania inne:

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Czarnkowie

Lokalizacja: Wronki

Oferta

Kosmetyczka - manikiurzystka

Data dodania: 2024-09-10

pielęgnacja paznokci,manicure hybrydowy, żelowy, klasyczny,stylizacja paznokci,zabiegi na twarz,oczyszczanie twarzy,stylizacja rzęś i brwi, Wymagania...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie

Lokalizacja: Leszno

Oferta

Kosmetyczka

Data dodania: 2024-09-08

- Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Wykształcenie: pomaturalne/policealne Wymagania...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Wolsztynie

Lokalizacja: Grodzisk Wielkopolski

Oferta