Stylistka paznokci

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/24/1433
OBOWIĄZKI:
profesjonalna obsługa klienta, staranne wykonywanie stylizacji paznokci, dbanie o dobry wizerunek firmy, obsługa programu do zapisywania klientów, utrzymywanie porządku na stanowisku pracy, komunikacja z klientami również w języku angielskim. Salon czynny 8-20, praca wg ustalonego grafiku.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: kurs stylizacjia i przedłużanie paznokci
Uprawnienia: doświadczenie zawodowe (wymagany staż - lata: 3)
Uprawnienia: szkolenie podstawowe przedłużania paznokci żelem i zdobnictwo paznokci
Uprawnienia: kurs manicure i pedicure

Wymagania inne:

umiejętność wykonywania manicure japońskiego, praca z frezarką, wykonywanie masażu dłoni, przedłużanie paznokci na formach dual

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 29 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu