Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim
Stolarz
Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski
Numer: StPr/24/1285
OBOWIĄZKI:
przygotowywanie formatki meblowej
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Ostrów Wielkopolski

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim

Podobne ogłoszenia:

Stolarz

Data dodania: 2024-10-16

- przeszkolenie BHP i ppoż;- zapoznanie z calokształtem funkcjonowania przedsiębiorstwa/instytucji;- wykonywanie usług za pomocą narzędzi do ręcznej...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim

Lokalizacja: Uciechów (pow. ostrowski, gm. Odolanów), Uciechów

Oferta

Stolarz

Data dodania: 2024-10-15

Obsługa maszyny wiertarki SCM - frezowanie i wiercenie elementów Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze branżowe, kierunek: stolarz Wykształcenie:...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Wolsztynie

Lokalizacja: Chorzemin

Oferta

Stolarz meblowy

Data dodania: 2024-10-14

- Wymagania konieczne: Zawód: Stolarz meblowy Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: Wymagane doświadczenie

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Kole

Lokalizacja: Koło