Stażysta w wydziale komunikacji i transportu - referat wydawania uprawnień do kierowania pojazdami

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Stażysta w wydziale komunikacji i transportu - referat wydawania uprawnień do kierowania pojazdami
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/24/1184
OBOWIĄZKI:
wg. programu stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: KOMUNIKATYWNOŚĆ
Uprawnienia: wysoka kultura osobista


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Poznań


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Stażysta w Dziale Księgowości

Data dodania: 2024-05-06

Do Twoich zadań będą należeć m.in.: wspieranie działu księgowości w bieżących zadaniach (zobowiązania, należności, podatki), wprowadzanie do...

Pracodawca: Selgros Cash&Carry

Lokalizacja: Poznań

Oferta

Stażysta w wydziale komunikacji i transportu - referat ds. rejestracji pojazdów

Data dodania: 2024-05-04

wg. programu stażu Wymagania konieczne: Uprawnienia: KOMUNIKATYWNOŚĆ Uprawnienia: wysoka kultura osobista Wymagania inne:

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Lokalizacja: Poznań

Oferta

Stażysta / Stażystka w Wydziale Metrologii i Zarządzania Wyposażeniem Pomiarowo-Badawczym

Data dodania: 2024-05-01

Kluczowe obowiązki: Wykonywanie pod nadzorem wzorcowań, sprawdzeń i napraw urządzeń pomiarowych. Przygotowywanie i pakowanie urządzeń pomiarowymi do...

Pracodawca: Urząd Dozoru Technicznego

Lokalizacja: Poznań

Oferta