Sprzedawca/kasjer

Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach
Miejsce pracy: Obrzycko
Numer: StPr/24/0336
OBOWIĄZKI:
- obsługa klienta,- pomoc w wykładaniu towarów,- obsługa kasy fiskalnej,- przygotowywanie promocji,- dbałość o wizerunek sklepu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: mile widziana książeczka sanepidowska

Wymagania inne:

- gotowość do rozwoju oraz szkolenia z zakresu obsługi klienta oraz sprzedaży,ZAKRES OBOWIĄZKÓW STAŻYSTY:- obsługa klienta,- pomoc w wykładaniu towarów,- obsługa kasy fiskalnej,- przygotowywanie promocji,- dbałość o wizerunek sklepu,

Miejsce pracy:

Obrzycko

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach