Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Pile
Sprzedawca
Miejsce pracy: Wyrzysk
Numer: StPr/24/1165
OBOWIĄZKI:
Obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego, utrzymanie czystego środowiska w obszarach gastronomicznych, znajomość produktów i usług, obsługa klienta interakcja z klientami, dbanie o czystość i porządek w lokalu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe
Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: zasadnicze branżowe
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

wykształcenie zawodowe lub średnie, książeczka sanepidowska

Miejsce pracy:

Wyrzysk

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pile