Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Czarnkowie
Sprzedawca
Miejsce pracy: Trzcianka
Numer: StPr/24/0607
OBOWIĄZKI:
- Przyjmowanie dostaw towarów;- Obsługa klienta;- Metkowanie towarów;- Inwentaryzacja
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Trzcianka

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Czarnkowie

Podobne ogłoszenia:

Kasjer - sprzedawca

Data dodania: wczoraj

- obsługa kasy fiskalnej- obsługa działu mięsnego- dbanie o porządek na sali sprzedaży- dbanie o ekspozycję towarów Wymagania konieczne:...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Czarnkowie

Lokalizacja: Wieleń

Oferta

Pracownik Tymczasowy

Twoje zadania: Do Twoich głównych zadań będzie należało wsparcie zespołu sklepu w doradzaniu Klientom i sprzedaży towaru , ale także: zabezpieczanie...

Pracodawca: Adreams M. Smerda Sp.k.

Lokalizacja: Kościan

Lokalizacja: Luboń