Sprzedawca w branży spożywczej

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/24/2961
OBOWIĄZKI:
Analizowanie sprzedaży i tworzenie zamówień, obsługa systemu eLogistyka, przyjmowanie dostaw, szkolenie nowych pracowników, obsługa kasy fiskalnej, obsługa Lotto, obsługa klienta, przyjmowanie i wydawanie paczek, wystawianie faktur, sprzątanie i utrzymywanie stanowiska pracy w czystości, praca z MS Office. Praca w godz. 14:30-23:30Nowe osoby w zespole rozmawiają w języku rosyjskim oraz ukraińskim, natomiast po pewnym czasie prowadzenia działalności zauważyliśmy że około 30% mieszkańców osiedla i okolic - osoby z Ukrainy i Białorusi (w szczególności dużo dzieci), natomiast zostaje konieczność znajomości języka polskiego na poziomie min. B2(jeżeli chodzi o pracowników z zagranicy), ponieważ chcę mieć pewność że pracownik na wysokim poziomie obsłuży klienta w języku polskim. Również wszystkie programy niezbędne do pracy oczywiście w języku polskim, i kontakt z partnerami.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Język: rosyjski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: obsługa komputera - exel, word
Uprawnienia: prawo jazdy kat B

Wymagania inne:

min. 1 rok doświadczenia zawodowego w handlu i obsłudze klientaWymagana znajomość j. polskiego: w mowie: B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie: B2 - wyższy średnio zaawansowany

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu