Sprzedawca - Kasjer

Miejsce pracy: Poznań, ul. Skibowa 9a

Chata Polska to sieć sklepów ogólnospożywczych prężnie rozwijająca się od 1997 roku. Jesteśmy silną firmą handlową, skupiającą wyłącznie polskich przedsiębiorców.

Zadania:
  • obsługa klienta,
  • uzupełnianie towaru na półkach oraz dbanie o estetykę wystawionego asortymentu,
  • dbanie o czystość i porządek w sklepie.
Oczekujemy:
  • motywacji do pracy i zaangażowania,
  • komunikatywnego języka polskiego,
  • dyspozycyjności - praca w systemie dwuzmianowym (6-21:30) oraz w wybrane weekendy,
  • doświadczenia na podobnym stanowisku lub chęci do nauki,
  • mile widziane posiadanie książeczki sanepidowskiej.
Oferujemy:
  • możliwość wyboru formy zatrudnienia: umowy o pracę lub zlecenia,
  • możliwość awansu i rozwoju,
  • możliwość skorzystania z pracowniczego ubezpieczenia grupowego oraz pakietu sportowego,
  • rabatową kartę zakupową.
Dołącz do nas!

Prosimy przesyłać aplikacje z dopiskiem:
,,Zapoznałem się z udzielaną przez MMT Supermarket Sp. z o.o. Sp. k. informacją w sprawie przetwarzania danych osobowych, oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MMT Supermarket Sp. z o.o. Sp. K. danych osobowych zawartych w moim CV i w innych dokumentach dołączonych do CV, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę.

Dobrowolna zgoda w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji:
,,Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MMT Supermarket Sp. z o.o. Sp. k. danych osobowych zawartych w moim CV i w innych dokumentach dołączonych do CV, także w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji, w okresie do 31 grudnia pierwszego pełnego roku kalendarzowego po roku zgłoszenia mojej kandydatury.

Informacja w sprawie przetwarzania danych osobowych:
Administratorem danych osobowych kandydatów jest MMT Supermarket Sp. z o.o. Sp.k. (ul. Zwierzchowskiego 25, 61-249 Poznań, tel. +48 61 65 00 360), która przetwarza je w celu rekrutacji. Kandydat ma prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, sprzeciwu wobec ich przetwarzania, oraz prawo skargi. Kandydat może wycofać zgodę na przetwarzanie danych w każdym czasie. Prosimy o zapoznanie się ze szczegółową informacją w sprawie przetwarzania danych osobowych oraz Państwa praw pod linkiem: www.chatapolska.pl/web/files/rekrutacja_obowiazek_informacyjny.pdf