Sprzątaczka - pracownik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Koninie
Sprzątaczka - pracownik gospodarczy
Miejsce pracy: Konin
Numer: StPr/24/0603
OBOWIĄZKI:
Sprzątanie obiektów biurowych w środku i na zewnątrz.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

Wymagane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Miejsce pracy:

Konin


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koninie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Sadownik

Data dodania: wczoraj

rozpoznawanie szkodników drzew owocowych, rozpoznawanie gatunków drzew i faz rozwoju, formowanie drzew owocowych, nauka stawiania rusztowania w sadzie...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Pile

Lokalizacja: Białośliwie

Oferta

Robotnik gospodarczy

Data dodania: wczoraj

prace związane z utrzymaniem czystości na terenach uzyteczności publicznej Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Czarnkowie

Lokalizacja: Lubasz

Oferta

Robotnik gospodarczy

Data dodania: wczoraj

nauka: pielęgnacja terenu, wykonywanie prostych napraw, dbanie o czystość maszyn w gospodarstwie, pomoc przy załadunku, pomoc przy rozładunku Wymagania...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Pile

Lokalizacja: Wysoka

Oferta