Specjalista ds. Sprzedaży

Ogłoszenie numer: 9320231, z dnia 2024-10-22


Specjalista ds. Sprzedaży

Miejsce pracy: Jasin, ul. Poznańska 37, Swarzędz

 

Opis stanowiska

  • Sporządzanie ofert handlowych.
  • Obsługa telefoniczna i podtrzymywanie kontaktów z klientami firmy.
  • Praca stacjonarna w centrali firmy.

Wymagania

  • Łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Wykształcenie średnie lub wyższe.

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę).
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Specjalista / Specjalistka ds. Sprzedaży w Salonie Firmowym Orange

Data dodania: wczoraj

Szkolenia produktowe oraz sprzedażowe. Programy rozwojowe. Rekrutacje wewnętrzne. Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze Klientów Umiejętność...

Pracodawca: Orange Polska

Lokalizacja: Gniezno, ul. Pałucka 2

Oferta

Specjalista / Specjalistka ds. Rozwoju Sprzedaży B2B w Branży IT

Data dodania: 2024-10-20

Szukasz pracy, która będzie pasować do Twojej pasji sprzedaży i rozwoju zawodowego? W G DATA możemy Ci to zaoferować! Odkryj fascynujący świat IT,...

Pracodawca: G DATA Software Sp. z o.o.

Lokalizacja: Poznań, Grunwald

Oferta

Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży

Data dodania: 2024-10-18

Jeśli sprzedaż i rozwój zawodowy są Twoimi pasjami, praca w G DATA jest idealnym miejscem dla Ciebie! Oferujemy możliwość poznania z bliska dynamicznie...

Pracodawca: G DATA Software Sp. z o.o.

Lokalizacja: Poznań, Grunwald

Oferta