Specjalista ds. obsługi serwisu

Powiatowy Urząd Pracy w Pile
Miejsce pracy: Piła
Numer: StPr/24/1023
OBOWIĄZKI:
obsługa bieżących i stałych klientów, przyjęcie i wydawanie ekspresów do kawy, pozyskiwanie nowych klientów,doradztwo w zakresie przeglądów serwisowych i napraw,sporządzanie dokumentacji z zakresu współpracy z klientem, obsługa strony internetowej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, inne
Wykształcenie: średnie branżowe, inne
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

wykształcenie średnie lub wyższe, komunikatywna znajomość języka angielskiego

Miejsce pracy:

Piła

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pile